NÁŠ TÝM

Počátek přátelství členů našeho týmu sahá do let 2003 - 2005. Společně jsme tenkrát absolvovali Institut životního stylu, ať už v roli učitelů, nebo studentů. Společně jsme se zúčastnili domácí i zahraniční mise na poli zdravotní preventivní služby. Od té doby jsme sporadicky spolupracovali na projektech, kde nám společné cíle protkaly cesty. Po letech jsme se znovu sešli obohaceni životními i odbornými zkušenostmi, abychom společně a systematicky mohli pomáhat lidem prostřednictvím Centra zdraví EDEN. Společně jsme stavěli, rekonstruovali, uklízeli. Vzájemně jsme se sdíleli v radostných chvílích, i krizových obdobích. Sami jsme vděčni za cenné zkušenosti se změnou životního stylu, výživy či aplikování efektivních podpůrných prostředků. Některým z nás tyto změny byly východiskem v čase vážných nemocí. Proto to nejlepší, co jsme poznali, toužíme předávat dál. Jsme křesťané, kteří vnímají pomoc bližnímu jako své poslání. Chceme pomoci všem, kteří o to požádají, podle našich nejlepších schopností a možností.  Přijeďte za námi, rádi vás poznáme!Roman UHRIN

Jednatel REST CZ s.r.o., odborný poradce životního stylu, cvičitel zdravotní tělesné výchovy, masér, cvičitel a školitel metody Evminova, semináře zdravého vaření.


MUDr. Halyna UHRIN

Lékařka, odborná poradkyně životního stylu, masérka - sportovní a regenerační masáže, poradce metody Evminova.


Mgr. Gražyna KELEMENOVÁ

Poradkyně životního stylu, masérka - rekondiční a sportovní masáže, cvičitelka metody Evminova, učitelka.


Tomáš KELEMEN

Výživový poradce, masér - rekondiční a sportovní masáže, cvičitel zdravotní tělesné výchovy, cvičitel metody Evminova, cvičitel SM systému, poradce zdravého životního stylu.


Roman UHRIN mladší

Vedoucí programu: "Pojď si se mnou hrát"  Aktualitzy z Edenu

Brožura IMUNITA V AKCI

13.01.2021


V EDENU SE MŮŽETE SETKAT SE ZNÁMÝMI OSOBNOSTMI!

05.11.2018


STATISTIKY EDENU: ODKUD JSOU ÚČASTNÍCI NAŠICH POBYTŮ?

04.11.2018AKTUALITY ARCHIV

JAK SE K NÁM DOSTANETE

VLAKEM

vlakem z PRAHY do MILOVIC, odtud je možný odvoz
vlakem z PRAHY přes NYMBURK nebo z MLADÉ BOLESLAVY do 3 km vzdálených Čachovic.
Nejbližší vlak staví v obci Čachovice, pěšky do Lipníku je to 3,5 Km. Když se nám ozvete předem, rádi vás u vlaku vyzvedneme.

AUTOBUSEM

autobusem: z NYMBURKA nebo MLADÉ BOLESLAVI
autobusem Pražské integrované dopravy: z MILOVIC, BENÁTEK NAD JIZEROU