NÁŠ TÝM

Počátek přátelství členů našeho týmu sahá do let 2003 - 2005. Společně jsme tenkrát absolvovali Institut životního stylu, ať už v roli učitelů, nebo studentů. Společně jsme se zúčastnili domácí i zahraniční mise na poli zdravotní preventivní služby. Od té doby jsme sporadicky spolupracovali na projektech, kde nám společné cíle protkaly cesty. Po letech jsme se znovu sešli obohaceni životními i odbornými zkušenostmi, abychom společně a systematicky mohli pomáhat lidem prostřednictvím Centra zdraví EDEN. Společně jsme stavěli, rekonstruovali, uklízeli. Vzájemně jsme se sdíleli v radostných chvílích, i krizových obdobích. Sami jsme vděčni za cenné zkušenosti se změnou životního stylu, výživy či aplikování efektivních podpůrných prostředků. Některým z nás tyto změny byly východiskem v čase vážných nemocí. Proto to nejlepší, co jsme poznali, toužíme předávat dál. Jsme křesťané, kteří vnímají pomoc bližnímu jako své poslání. Chceme pomoct všem, kteří o to požádají, podle našich nejlepších schopností a možostí.  Přijeďte za námi, rádi vás poznáme!Roman UHRIN

Jednatel REST CZ s.r.o., odborný poradce životního stylu, cvičitel zdravotní tělesné výchovy, masér, cvičitel a školitel metody Evminova, semináře zdravého vaření.


MUDr. Halyna UHRIN

Lékařka, odborná poradkyně životního stylu, masérka - sportovní a regenerační masáže, poradce metody Evminova.


Bc. Lucie NÁDVORNÍKOVÁ

Fyzioterapeutka, masérka - sportovní a rekondiční masáže, cvičitelka SM-systém, cvičitelka metody Evmionova, poradkyně životního stylu.


Mgr. Gražyna KRUCINOVÁ

Poradkyně životního stylu, masérka - rekondiční a sportovní masáže, cvičitelka metody Evminova, učitelka.


Ing. Jiří POSPÍŠILÍK

Agronom, farmář - bio zemědělec, poradce životního stylu, cvičitel metody Evminova.


Tomáš KELEMEN

Výživový poradce, masér - rekondiční a sportovní masáže, cvičitel zdravotní tělesné výchovy, cvičitel metody Evminova, poradce zdravého životního stylu.


Ing. Michal BLÁHA

Projekční a konstrukční práce, poradce životního stylu, masér - rekondiční a sportovní masáže, cvičitel metody Evminova.


Radomila MARKOVÁ

Pomocné práce v kuchyni, studentka kurzu Poradce životního stylu a kurzu Masér - sportovní a rekondiční masáže  


Roman UHRIN mladší

Vedoucí programu: "Pojď si se mnou hrát"  Aktualitzy z Edenu

2. Česko-slovenská zemědělská konference 8. - 10. 2. 2019

16.11.2019


Seminář CVIČITEL METODIKY EVMINOVA v únoru 2019

16.11.2018


V EDENU SE MŮŽETE SETKAT SE ZNÁMÝMI OSOBNOSTMI!

05.11.2018


STATISTIKY EDENU: ODKUD JSOU ÚČASTNÍCI NAŠICH POBYTŮ?

04.11.2018AKTUALITY ARCHIV

JAK SE K NÁM DOSTANETE

VLAKEM

Nejbližší vlak staví v obci Čachovice, pěšky do Lipníku je to 3,5 Km. Když se nám ozvete předem, rádi vás u vlaku vyzvedneme.

AUTOBUSEM

Autobus č. 260130 odjezd z Mladé Boleslavi.