OZDRAVNÉ POBYTY v roce 2018 - program

13_1423_20160728_200205.jpg

Také pro rok 2018 tým EPIcentra zdraví EDEN pro vás připravil ozdravné pobyty, kurzy a semináře. Můžete si vybrat z množství pobytů několika hlavních zaměření. Když si vyberete z prvních čtyř zaměření kterýkoli typ pobytu, nabízíme vám individuální přístup nehledě na to, jestli jste přijel na ten "správný pobyt". Tzn., kdybyste například chtěli cvičení pro ZDRAVÁ ZÁDA na pobytu HUBNUTÍ, tak se vám budeme individuálně věnovat podle vašich potřeb, nebo byste se na pobytu ZDRAVÁ ZÁDA chtěli více dovědět o VÝŽIVĚ A ZDRAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU z důvodu vysokého tlaku nebo zvýšeného cholesterolu, tak vám zajistíme hodnotné vedení v požadované oblasti. Naše pobyty jsou obsahově komplexní a systémově variabilní, jejich výhodou je možnost prolínání ve vzájemných oblastech zaměření.

Zaměření našich ozdravných pobytů:

1. Ozdravné pobyty REKONDICE PLUS (prevence civilizačních nemocí, efektivní řešení a pomoc při zvládáníám již vzniklých zdravotních problémů)

2. Ozdravné pobyty HUBNUTÍ efektivně - VÝŽIVA unikátně - CVIČENÍ kondičně i zdravotně (účinné snížení rizikových faktorů nadváhy a obezity a praktická pomoc při zvládání nových návyků životního stylu a výživy)

3. Ozdravné pobyty ZDRAVÁ ZÁDA s několikafázovým cvičením SM - SYSTÉMU, unikátní METODIKY EVMINOVA a dalších podpůrných metod cvičení (v případě zájmu nabízíme FOTO DIAGNOSTIKU pohybového aparátu a podle doporučení odborníků také vytvoření sestavy cvičení na míru)

4. Ozdravné pobyty SPECIÁLNÍHO ZAMĚŘENÍ (pohybový, duchovní obnova a deprese, hypertenze, diabetes, se zahraničními hosty apod.)

5. Speciální praktické SEMINÁŘE A KURZY (škola zdravého vaření a výživy, kurzy ekologického zemědělství, škola životního stylu apod.)

Těšíme se na vás v roce 2018. Zkuste příjemnou změnu pro Vaše zdraví!

 

nabídka pobytů na rok 2018


Aktuality

1. Česko-slovenská zemědělská konference 9. - 11.2.2018

19.01.2018

(motivační a vzdělávací setkání všech pěstitelů od balkonových zahrádkářů po profesionály) Motto:Bůh bude poučovat a učit - Ten, který učil Adama a Evu v ráji, jak mají obdělávat zahradu, poučí i dnešního člověka. Dá moudrost tomu, kdo ryje, sází a seje. ...


AKTUÁLNÍ STAVEBNÍ PRÁCE V EDENU

20.10.2017

V současné době realizujeme:   1. Dostavbu 4 nových pokojů a lékařské místnosti (sádrokartonářské práce, podlaha, topení, obklady a dlažby, malování, vybavení, pomocné práce) 2. Dostavba stropu pod střechou (sádrokartonářské práce, pomocné práce, malování) 3. Rekonstrukce haly pro MODLITEBNU (elektrikářské práce, sádrokartonářské práce, zednické ...


Seminář CVIČITEL METODIKY EVMINOVA v únoru 2018

03.10.2017

Uskuteční se od 4. do 7. února 2018 (plné tři dny). Tento seminář bude ukončen CERTIFIKÁTEM od OZDRAVNÉHO CENTRA EVMINOVA V KYJEVĚ v AJ. Seminář Cvičitel METODY EVMINOVA je určen pro cvičitele, trenéry, maséry, fyzioterapeuty a další zájemce o využití ...


CENTRUM ZDRAVÍ EDEN V TANVALDU

07.06.2017

Dokument o realizaci dnu zdraví v Tanvaldu ...AKTUALITY ARCHIV

JAK SE K NÁM DOSTANETE

VLAKEM

Nejbližší vlak staví v obci Čachovice, pěšky do Lipníku je to 3,5 Km. Když se nám ozvete předem, rádi vás u vlaku vyzvedneme.

AUTOBUSEM

Autobus č. 260130 odjezd z Mladé Boleslavi.