Seminář CVIČITEL METODIKY EVMINOVA v únoru 2019

96_1636_skoleni-evminova-unor-2019.jpg

Uskuteční se od 3. do 6. února 2019 (plné tři dny). Tento seminář bude ukončen CERTIFIKÁTEM od OZDRAVNÉHO CENTRA EVMINOVA V KYJEVĚ v AJ.

Začátek: 3. 2. v 16:00

Konec: 6. 2. ve 14:00

Seminář Cvičitel METODY EVMINOVA je určen pro cvičitele, trenéry, maséry, fyzioterapeuty a další zájemce o využití nové metody cvičení v ČR. V průběhu 25 let tato metoda pomohla mnohým tisícům úměrně možnostem v případě skolióz, vyhřezlých plotének, vychýlených ramen, lopatek apod. Základním účinným prvkem cvičení je tzv. samovytažení při nakloněné rovině a současné posílení hlubokého páteřního svalstva. Ve světě funguje přes 80 poboček Kyjevského Centra Evminova, v ČR jsme jedinou oficiální pobočkou.Trenažér Evminova se do ČR dováží jako sportovní a preventivní trenažér. Sféra využití pro sportovní a preventivní účely: individuální domácí využití, využití ve školách jako sportovní trenažér, využití v rehabilitačních zařízeních, fittness, wellness, tělocvičnách, sportovních zařízeních, centrch vlného času apod.

Součástí semináře je:

1. Ovládání Trenažéru EVMINOVA, vysvětlení principů, základní cviky na hrudní a bederní část páteře, bezpečnostní opatření

2. Použití Glissonovy smyčky pro cvičení na krční páteř, výuka cviků bez a se zátěží

3. Výuka vedení, sestavení cvičebních hodin, instruktážní hodiny přímo s cvičenci

4. Výuka cviků první pomoci, cviků posilovacích a cviků udržovacích

5. Výuka a příprava FOTO DIAGNOSTIKY pohybového aparátu, se kterou můžete pracovat se svými klienty

6. Dostatečný čas na praktická cvičení a automatizaci cviků pod dohledem

Seminář vede cvičitel zdravotní tělesné výchovy a školitel metody Evminova v ČR Roman Uhrin, fyzioterapeutka Bc. Lucie Nádvorníková, a cvičitelé metody Evminova Mgr. Gražyna Kelemenová, ing. Michal Bláha a Tomáš Kelemen. Součástí semináře bude školení ohledně využití METODY EVMINOVA pro sportovní a preventivní účely při současných nemocech pohybového systému a páteře a výuka a praktikování speciálních sestav cvičení. Výuka teorie i praxe bude podpořena řadou zpracovaných a přeložených materiálů, které si účastních mohou na konci zakoupit. Instruktážní prezentace a Manuál Metody Evminova se sestavami cvičení budou také součástí materiálového vybavení. Účastníci semináře se naučí dělat tzv. fotodiagnostiku pohybového aparátu, která pomůže Kyjevskému centru Evminova při správném výběru cvičebních sestav pro zájemce o cvičení.

Fixní cena semináře: 3000,- Kč vč. ubytování a plné penze (plnohodnotná rostlinná strava s vydatnou snídaní i obědem a lehkou ovocnou večeří), seminární poplatek

Cena certifikátu: 50,- euro. Tuto sumu uhradí každý zájemce o certifikát přímo na účet Kyjevského Centra Evminova. Cena za certifikát může být ovlivněna případnou změnou ceny přímo v Centru Evminova.

Materiály na DVD: 500,- Kč (DVD, vypálení, prezentace sestav cvičení pro PC, JPG sestavy pro TV, video sestavy cvičení, přeložené materiály apod.)


Aktualitzy z Edenu

2. Česko-slovenská zemědělská konference 8. - 10. 2. 2019

16.11.2019


V EDENU SE MŮŽETE SETKAT SE ZNÁMÝMI OSOBNOSTMI!

05.11.2018


STATISTIKY EDENU: ODKUD JSOU ÚČASTNÍCI NAŠICH POBYTŮ?

04.11.2018


AKTIVITY CENTRA ZDRAVÍ EDEN PRO VEŘEJNOST NA ROK 2019

04.11.2018AKTUALITY ARCHIV

JAK SE K NÁM DOSTANETE

VLAKEM

Nejbližší vlak staví v obci Čachovice, pěšky do Lipníku je to 3,5 Km. Když se nám ozvete předem, rádi vás u vlaku vyzvedneme.

AUTOBUSEM

Autobus č. 260130 odjezd z Mladé Boleslavi.