Ozdravné pobyty

EPICENTRUM ZDRAVÍ EDEN se řídí aktuálními nařízeními vlády ohledně opatření spojenými s epidemiologickou situací. Nejsme schopni aktualizovat jednotlivé změny, proto žádáme účastníky, aby se ve vlastním zájmu s aktualizacemi nařízení seznámili před příjezdem na ozdravný pobyt.

PŘIHLAŠTE SE NA AKTUÁLNÍ TERMÍNY UVEDENY NÍŽE

(nejpozději v úterý před zahájením pobytu)

Kontakt - recepce: +420 734 437 435, +420 603 540 976, czeden@seznam.cz

 

Celková kapacita nově zrekonstruovaného PENZIONU SUPERIOR ** je 31 lůžek s WC a sprchou na každém pokoji. .Velikost pokojů od 12 do 25 m2. Na každém pokoji je interní rozhlas pro interní oznámení a poslech relaxační hudby s ovládáním hlasitosti a možností vypnutí. Každý pokoj má k dispozici psací stůl se židlí. WIFI je k dispozici celý den od 6:00 do 21:30 (koresponduje se zásadami zdravého životního stylu). Penzion je nekuřácký a bez podávání a konzumace alkoholu a kávy. Dále pak je k dispozici prosklený trenažérní sál s kardio-trenažéry, posilovnou a vibračním strojem, vybavená tělocvična se zrcadlovou stěnou, žebřinami, trenažéry Evminova, měkou podlahou, TRX, gymnastickými míči, bambusovými tyčemi apod., welness část se 6 masážními kójemi a infrasaunou, priessnitsovým střídavým chodníčkem, hydromasážní sprchou a perličkovou vanou, kuchyňské studio pro živé kurzy zdravého vaření, obsáhlá knihovna s nabídkou literatury pro zdraví těla, duše i ducha, společenský a přednáškový sál (28 židlí), velký sál (60 židlí), stylová "jungle" místnost pro muzikoterapii, fototerapii a volný čas dětí, jídelna (28 míst) a recepce s nabídkou služeb a obchůdkem se sušeným ovocem a ořechy v BIO kvalitě a ve výhodném balení, prodej trenažérů Evminova, sójovarů, literatury apod.

Jsme prvním a zatím jediným certifikovaným členem největší celosvětové asociace ubytovacích zařízení VeggieHotels v Česku (téměř 500 hotelů v 60 zemích světa). Jsme také první a jedinou certifikovanou filiálkou Centra Eminova (metody pro zdravou páteř) v ČR (téměř 100 filiálek ve světě).

V přilehlé parkové zóně najdete upravenou zahradu s okrasnými květy a keři, lavičky na posezení, venkovní altán pro odpočinek a večerní živou hudbu, dětskou houpačku, krytý přístřešek pro vodní procedury, kruhový priessnitsův chodníček s filtrací (průměr 3 m, v. 75 cm), ohniště s posezením. Venkovní sudová finská sauna s ochlazovacím bazénem do doby vyřízení legislativních záležitostí v prostorech zahrady slouží prozatím pouze pro personál.

V rámci ozdravných pobytů si můžete za velmi zvýhodněné cenové nabídky zapůjčit hůlky nordic walking (20 ks), krokoměry (15 ks), v půjčovně kol nabízíme k zapůjčení 4 treková kola (dámská i pánská) a 4 koloběžky zn. Kostka. Pro vlastní relax nebo výuku si můžete po domluvě bezplatně zapůjčit hudební nástroje: klavír, elektronické klávesy, kytaru, mandolínu nebo housle.

U nás nedoplácíte nic navíc. Vše je již zahrnuto v ceně, vč. ubytování, stravy, masáží, základních procedur, programu, cvičení, sauny, přednášek, konzultací apod. V případě požadavku na nadstandardní služby si je můžete objednat a uhradit v recepci penzionu.

Účastník, který provede registraci pobytu přes náš webový portál, bude umístěn podle našich možností do 2 - 3 lůžkového pokoje společně s dalšími účastníky stejného pohlaví. Pokud si přejete být na pokoji s kamarádkou, nebo se svojí rodinou, sdělte nám tuto informaci přes email. Pokud si přejete být na pokoji sám, můžete o to zažádat přes email a zeptat se na volné ubytovací kapacity. Garantovaný samostatný pokoj je s příplatkem (od 1.1.2021) 4000,- Kč, u negarantovaného pokoje je příplatek 2000,- Kč.

Primárně nabízíme zlepšení vašeho zdraví pomocí změny životního stylu v oblastech:

PODPORA IMUNITY / STOP CIVILIZAČNÍM NEMOCEM / PROAKTIVNÍ PREVENCE NEMOCÍ SRDCE, CÉV, CUKROVKY, RAKOVINY / EFEKTIVNÍ A PŘIROZENÉ HUBNUTÍ / VŠE PRO ZDRAVÁ ZÁDA (metoda Evminova, SM-systém apod.) / EMOČNÍ A DUCHOVNÍ OBNOVA

K dosažení vašich - i našich cílů mimo jiné nabízíme: 

ODBORNÉ KONZULTACE / VÝŽIVA A ŽIVOTNÍ STYL nejdéle žijících populací na světě / KURZY ZDRAVÉHO VAŘENÍ / PŘEDNÁŠKY A INFORMACE / POMOC A ASISTENCI PŘI ZMĚNĚ NÁVYKŮ / MASÁŽE A PROCEDURY / INFRASAUNU / KOMPLEXNÍ A LASKAVOU PÉČI / PROCHÁZKY PŘÍRODOU / NORDIC WALKING / MUZOKOTERAPII / RODINNOU ATMOSFÉRU

Podrobněji o programu pobytů a možnosti registrace naleznete po kliknutí na požadovaný termín.

Slevy pro děti a vše ohledně cen najdete v sekci Cenová politika.