Kniha 77 INSPIRACÍ PRO ZDRAVÝ ŽIVOT

11_1194_77_rad_kniha.jpg

Po dotisku vyprodané knihy je 77 INSPIRACÍ PRO ZDRAVÝ ŽIVOT znovu k dispozici. Autorem knihy je Roman Uhrin, známý kuchař zdravé výživy, autor několika kuchařek, publikací a DVD o zdravém vaření a životním stylu. Knihu prodáváme za vydavatelstvím doporučenou cenu 298,- Kč a celý výtěžek knihy jde na financování rekonstrukce Centra zdraví EDEN.


OBJEDNÁVKY KNIH můžete realizovat přes czeden@seznam.cz.
Při objednávkce nad 8 knih neplatíte poštovné! Doporučujeme objednávat v násobkách pěti, tak jsou totiž knihy pevně zabalené z výroby a díky tomu je při balení a přepravě lepší manipulace.

Děkujeme za váš zájem. Sledujte naše stránky, na rok 2017 připravujeme knižní novinky, jako například Komplex cvičení na trenažéru Dr. Evminova (při bolestech zad), Efektivní pomoc při bolesti zad (Dr. Vjačeslav Evminov), anebo očekávaná významná kniha Dr. Davida DeRose s názvem 30 denní program na vítězství nad krevním tlakem.


Aktuality

AKTUÁLNÍ STAVEBNÍ PRÁCE V EDENU

20.10.2017

V současné době realizujeme:   1. Výstavbu parkové a odpočinkové zóny, výsadba stromků a keřů, formování chodníků, terénní úpravy apod. 2. Výstavbu proskleného pavilonu (5 x 5 m) pro sportovní a kondiční trenažery (pomocné práce) 3. Úpravu zázemí - exteriéru, výstavbu dvou vodoléčebných ...AKTUALITY ARCHIV

JAK SE K NÁM DOSTANETE

VLAKEM

Nejbližší vlak staví v obci Čachovice, pěšky do Lipníku je to 3,5 Km. Když se nám ozvete předem, rádi vás u vlaku vyzvedneme.

AUTOBUSEM

Autobus č. 260130 odjezd z Mladé Boleslavi.